5 DÔVODOV, PREČO JE YANKEE CANDLE NAJLEPŠÍ1. TRADÍCIA A SKÚSENOSŤ O vôňach vieme všetko. Od svojho vzniku v roku 1969 sa Yankee Candle špecializuje výhradne na vonné sviečky. Naša pozornosť je zameraná výhradne na vône.


2. ODBORNÍK NA VÔNE Používame najvyšší možný percentuálny podiel vonných olejov, vyrobených exkluzívne pre Yankee Candle podľa prísnych špecifikácií. Naše produkty sú prevoňané úplne rovnomerne.


3. SPOĽAHLIVÁ KVALITA Naše výrobky vás nikdy nesklamú. Dostanete to, čo očakávate. Vždy .


4. NAJLEPŠIE SUROVINY Pri výrobe používame vysoko kvalitné sklo, najlepšie rafinovaný parafín, vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetín, ovocia a korenia a 100% bavlnene knôty bez karcinogénnych prísad, ktoré sú ručne rovnané.


5. NEPREKONATEĽNÝ VÝBER Taký výber vôní a variantov výrobkov inde nenájdete. Máme vôňu pre každého.

Yankee Candle je len jedna

Na svete neexistuje iná značka s takým príbehom. Na začiatku stál jeden jediný človek a v súčasnosti je Yankee Candle najznámejší výrobca aróma sviečok a vôní do interiérov. 18 000 obchodov v USA, cez 2 000 predajných miest vo Veľkej Británii, distribútori v 23 európskych krajinách - to robí z Yankee Candle jednu z najznámejších a najžiadanejších značiek na trhu.

V čom spočíva jej celosvetový úspech?

Od momentu, kedy škrtnete zápalkou, až do posledného zaplápolania plamienka, uvoľňujú vonné sviečky Yankee Candle tie najčistejšie, rozprávkovo osviežujúce vône, ktoré ani postupom času nezmiznú. Každá esencia musí voňať tak reálne a príjemne ako skutočná kvetina, ovocie, korenie, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná.

Čo ju odlišuje od konkurencie?

Značka Yankee Candle sa neuspokojuje len s vyvíjaním vôní a predajom vonných sviečok, jej experti vytvárajú a zdokonaľujú každú jednotlivú arómu po celé roky. Ak si kúpite lacnejšie sviečky, často sa vám stane, že vôňa zmizne, ešte než sviečka dohorí, ale sviečky Yankee Candle voňajú do posledného záblesku plamienka.

Náš sľub

Autentické. Verné predlohe. Dlhotrvajúce. Naše vône vznikajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Pokrývajú škálu mnohých kategórií, od exotického ovocia a kvetov cez atmosféru každodenných situácií, až po špecifickú vôňu slávností a sviatkov.

Zdieľame s vami svoju vášeň pre vône. S hrdosťou a láskou pokračujeme v krásnom tradičnom remesle, ktoré sa dedilo z generácie na generáciu majstrov sviečkara. Ctíme tradičné postupy, pritom sa ale neustále snažíme hľadať nové cesty, ako spríjemniť život milovníkom vonných sviečok Yankee Candle.

Majstri parfuméri vyvíjajú vône Yankee Candle tak, aby mali optimálny úžitok. Všetky parfumácie starostlivo skúma a testuje tím skúsených "nosov". Chceme dosiahnuť ideálnu výraznosti a najlepšej kvality vône, aby sme mohli garantovať, že sviečka bude voňať rovnako v obchode i doma po zapálení.